sałatka, makaron Sanletti, penne
Makaron Penne Sanletti - Makaron bezglutenowy
Do tego przepisu użyto makaronu Penne

Sałatka z makaronem to zawsze świetny pomysł na szybkie danie! Sprawdza się i w domu, i jako szybka przekąska do pracy. Tym razem przygotuj makaron penne Sanletti na zimno, w meksykańskiej odsłonie. 

Ta sałatka jest pyszna, prosta do przygotowania i kolorowa, dzięki składnikom. Pięknie prezentuje się na talerzu, a skoro pięknie wygląda to i szybko znika. Tylko kilka składników, tylko kilka minut pracy w kuchni i masz 

Składniki

Makaron Penne Sanletti 250 g

Czerwona cebula 1 szt.

Awokado 1 szt.

Czerwona fasola 1 puszka

Pomidorki koktajlowe 200 g

Kukurydza 100 g

25 min

4 porcje

Sposób przygotowania

Przygotuj makaron zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Wszystkie warzywa pokrój w kostkę. 

Dodaj fasolę z puszki, odsączoną i przepłukaną z zalewy. 

Wymieszaj wszystkie składniki, przypraw według uznania, dodaj oliwę.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się i odbieraj od nas wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.sanletti.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

8 kwietnia, 2024
29 marca, 2024
28 marca, 2024
15 marca, 2024
Powróć do góry
Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us