Poznaj nas lepiej

O marce Sanletti

Sanletti! Codziennie, od serca!

Marka Sanletti powstała dla wszystkich, którzy chcą zdrowo i smacznie jeść. W pierwszej kolejności dla osób, które z różnych powodów wyeliminowały gluten ze swojego jadłospisu i nadal chcą jeść dania z makaronem! Nasze produkty smakują wszystkim miłośnikom pasty. Osobom ciekawym świata, lubiącym odkrywać nowe smaki, przykładającym wagę do zdrowia. Codzienne gotowanie jest łatwe, przyjemne i smaczne, dlatego makaron Sanletti wyróżnia się składem, złocistym kolorem i nie klei się podczas gotowania.

Opinie o Sanletti

Zdaniem naszych klientów

« Jestem pod wrażeniem makaronu kukurydzianego Sanletti! Kiedy po raz pierwszy go spróbowałam, nie mogłam uwierzyć, jak delikatny i aksamitny jest w smaku. Teraz mimo choroby mogę przygotować wiele pysznych dań! »

Agnieszka z Warszawy

« Jestem osobą nietolerującą glutenu i znalezienie smacznego makaronu było dla mnie wyzwaniem. Ten makaron kukurydziany nareszcie spełnia moje oczekiwania! Nie tylko jest bezglutenowy, ale również ma niepowtarzalny smak, którym od razu się zachwyciłam. »

Katarzyna z Wrocławia

« Kolor tego makaronu jest piękny - złocisty i jasny, co sprawia, że dania wyglądają jeszcze smaczniej i apetyczniej. Teraz, gdy mam go w swojej kuchni, mogę tworzyć zdrowe i smaczne dania, które spełniają moje potrzeby żywieniowe. »

Marta z Krakowa

« To naprawdę wyjątkowy makaron, który spełnia moje oczekiwania. Jego lekkość i doskonała konsystencja sprawiają, że rozpływa się w ustach. Czuję, że to nie tylko jedzenie, ale również troska o moje zdrowie. »

Ania z Wejherowa

« Jeśli jesteś wegetarianinem lub szukasz alternatywnych i zdrowych opcji w kuchni, ten makaron kukurydziany polecam! Spróbuj go i ciesz się zdrowiem oraz smakiem. Zaufaj mi, nie będziesz zawiedziony! »

Joanna z Lublina

« Kupiłam ten makaron z ciekawości i jestem mile zaskoczona jakością. Łatwo się gotował i miał delikatną konsystencję. A dodatkowo prosty skład i najważniejsze – certyfikat potwierdzający, że jest bez glutenu. »

Urszula z Bydgoszczy

« Przygotowanie tego makaronu było szybkie i proste. Smakował wyśmienicie z sosem pomidorowym i świeżymi ziołami. To mój ulubiony makaron bezglutenowy! »

Magda z Pszczyny

« Makaron kukurydziany był smaczny i lekki, idealny dla osób szukających alternatywnych rozwiązań w swojej diecie. Jesteśmy zadowoleni i syci! »

Małgosia z Opola

« Ten makaron to smaczne urozmaicenie w mojej kuchni. Bardzo lubię pastę, dbam o zdrowie i szukam nowych smaków. A ten smak jest delikatny. Dodatkowo piękny złocisty kolor makaronu sprawia, że danie wyglądało smakowicie. »

Maria z Cieszyna
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się i odbieraj od nas wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.sanletti.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

8 kwietnia, 2024
29 marca, 2024
28 marca, 2024
15 marca, 2024
Powróć do góry
Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us