Zupa jarzynowa z makaronem bez glutenu Sanletti
Makaron Pipette Sanletti - Makaron bezglutenowy
Do tego przepisu użyto makaronu Pipette

Całoroczna propozycja na pyszną i zdrową zupę dla całej rodziny to bez dwóch zdań jarzynowa! U nas w niecodziennym wydaniu, bo z makaronem. Aromatyczna, sycąca, podobno wykona ją nawet kuchenny laik!

Składniki

Makaron Pipette Sanletti 100 g

Woda 2,5 litra

Marchewki 2 szt.

Por 1 szt.

Seler 1 szt.

Korzeń pietruszki 1 szt.

Ziemniaki 2 szt.

Liść laurowy 2 szt.

Zielenina

Sól i pieprz do smaku

45 min

8 porcje

Sposób przygotowania

Gotujemy wodę w dużym garnku.

1 marchewkę, pół selera, 1 pietruszkę obierz i wrzuć do wody.

Dodaj pory i liście laurowe do wrzącej wody. Przykryj pokrywką i gotuj na małym ogniu przez 20 minut.

Następnie wyjmij wszystkie warzywa z bulionu, nie będą już potrzebne.

Pokrój ziemniaki w kostkę, zetrzyj pozostałe marchewki i seler na tarce. Dodaj do bulionu i gotuj do miękkości. Dodaj makaron, gotuj do miękkości. Dopraw solą i pieprzem do smaku. Podawaj z ziołami.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się i odbieraj od nas wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.sanletti.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

8 kwietnia, 2024
29 marca, 2024
28 marca, 2024
15 marca, 2024
Powróć do góry
Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us