Spaghetti z sosem dyniowym Sanletti
Makaron Spaghetti Sanletti - Makaron bezglutenowy
Do tego przepisu użyto makaronu Spaghetti

Oto niezwykle jesienne danie – makaron spaghetti z sosem dyniowym. Ta propozycja to połączenie słonego smaku makaronu i słodkiego smaku dyni.

Składniki

Makaron Spaghetti Sanletti 150 g

Dynia 100 g

Oliwa z oliwek 2 łyżki

Zioła prowansalskie 1 łyżka

Sól i pieprz do smaku

30 min

2 porcje

Sposób przygotowania

Dynię oczyść, pokrój i usuń nasiona. Nasion nie wyrzucaj, możesz je ususzyć.

Rozgrzej patelnię z grubym dnem. Na oliwie podsmaż dynię. Po 20 minutach powinna być już miękka.

Dodaj ulubione zioła. Ugotowany al dente makaron dodaj do tak przygotowanej dyni, wymieszaj na patelni z chochlą wody z gotowania makronu.

Podawaj z tartym serem lub dodatkiem fety i suszonymi pomidorami.
Eksperymentuj do woli! 

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się i odbieraj od nas wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych produktów własnych i usług administratora danych w zakresie adresu mailowego. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland w zakresie określonym przez Politykę Prywatności serwisu internetowego www.sanletti.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

9 maja, 2024
30 kwietnia, 2024
18 kwietnia, 2024
8 kwietnia, 2024
Powróć do góry
Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us